Předčasný vánoční dárek

Před několika měsíci mělo londýnské Old Vic Theatre, jehož uměleckým ředitelem je Kevin Spacey, takový netradiční fundraiser, aby si vydělalo peníze na budoucí projekty. Za každých $10, které jste divadlu darovali, jste dostali jeden "lístek" do loterie, na jejíhož vítěze čekal den strávený na natáčení House of Cards. Druhým, sdíleným místem měl být pro několik šťastlivců scénář k první epizodě dříve zmíněného seriálu s podpisem Kevina Spaceyho a scénáristy Beau Willimona.

Nevěřila jsem, že bych měla šanci něco vyhrát; přece jen jsem si byla vědoma toho, že jsou lidé, kteří divadlu v oněch dnech darovali $5,000 jen proto, aby co nejvíc zvýšili své šance na den strávený s Kevinem Spaceym. Jenže the Old Vic je skvělé divadlo, viděla jsem v něm několik výborných produkcí a Spaceyho ekonomická politika zajišťující pro lidi do 25 let slevu na nejlepších lístcích z £90 na £12 mi za ty roky dovolila vidět hry, na které bych se za jiných okolností asi nedostala. Rozhodla jsem se tedy, že pár dolarů také přihodím. Ne proto, že bych doufala ve výhru, ale prostě proto, že the Old Vic si podporu veřejnosti zaslouží.

Tohle včera dorazilo na mou adresu v České republice.


2 komentáře:

 1. Holy shiiit :D
  Už se teším na únor, druhá sezóna měla pár zvláštních scén a celkem nenapínavý konec, ale produkce Netflix je pořád dost dobrá :).
  BTW tohle asi znáš:
  https://www.youtube.com/watch?v=oheDqofa5NM

  OdpovědětSmazat
 2. :-)

  Mne se zaver druhe serie libil. Cist onen dopis, pomalu Frankovi take uverim, ze ma city, a dvoji poklepani v posledni scene bylo podle me tim nejlepsim koncem, jaky si druha rada mohla prat. A tesim se na treti, i kdyz - zahanbene priznavam - chovam k Frankovi jiste sympatie a nepreju si videt jeho spanily pad na same dno, ktery je tak nejak ocekavatelny.

  Zeovna tuhle prednasku jsem nevidela, ale kdyz uz jsme u podobneho tematu, musim za sebe doporucit tuto diskuzi z Georgetownu:
  http://youtu.be/o4ollmiHoIE

  OdpovědětSmazat